Perfekcyjnie wykonamy malowanie ścian układanie płytek szpachlowanie ścian suchą zabudowę

logo

Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz o różnorodnym charakterze od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie w kompleksowej realizacji prac na terenie lokali mieszkalnych i handlowych, biur oraz obiektów użyteczności publicznej.

Wykończenia wnętrz i usługi remontowe

Odpowiednie zaplecze sprzętowe, zespół najlepszych specjalistów oraz profesjonalne podejście to aspekty, dzięki którym możemy zagwarantować wszystkim swoim klientom najwyższy standard świadczonych usług.

Terminowość
Fachowe doradztwo
Sprawna komunikacja
O firmie

REMPERFEKT – perfekcyjny remont w Twoim zasięgu

Kompleksowo wykańczamy wnętrza, opierając się ogromnym doświadczeniu w 100% realizacji prac zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i w biurach, lokalach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej.

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz

Profesjonalny sprzęt, zgrany zespół ekspertów i wielowymiarowe podejście to nasze atuty, które pozwalają nam w pełni zaangażować się w realizację konkretnych usług. Daj nam szansę na metamorfozę Twojego wnętrza!

Układanie płytek - nasze realizacje - remperfect.pl
Nasze realizacje - Remperfekt
Nasze usługi

Oferta

Oferujemy m.in.:

 • szpachlowanie ścian metodą tradycyjną lub natryskową
 • malowanie ścian metodą tradycyjną lub natryskową
 • układanie płytek
 • suchą zabudowę
 • ścianki działowe
 • i wiele więcej!

Chcesz porozmawiać o szczegółach? Wyślij zapytanie ofertowe poniżej i poczekaj na kontakt z naszym specjalistą!

Galeria

Przekonaj się, jak wykańczamy wnętrza i obejrzyj wybrane realizacje naszej ekipy.

Opinie o nas

Błażej Kuczma
2022-03-28
Zweryfikowana
Jesteśmy po generalnym remoncie mieszkania w kamienicy z Remperfekt. Śmiało mogę polecić każdemu tę Ekipę. Przede wszystkim za profesjonalizm, doświadczenie, jakość, dokładność, organizację i tempo pracy, dobór materiałów i szerokie doradztwo. Od początku dobre wrażenie zrobiło dokładne zabezpieczenie mieszkania przed rozpoczęciem prac (okna, podłogi, piece kaflowe, itp.) Chłopaki mają szeroką wiedzę i doświadczenie w wielu pobocznych dziedzinach. Jesteśmy mega zadowoleni po przeprowadzonym remoncie. Ekipa godna zaufania i polecenia!
Maciej Zmyslowski
2022-03-09
Zweryfikowana
Firmie Remperfekt zleciliśmy trudne zadanie naprawienia błędów poprzedniej ekipy i doprowadzenie prac wykończeniowych do końca. Z tego zadania wywiązali się świetnie. Panowie pracują nie tylko dobrze ale również szybko i sprawnie. Dodatkowo, co rzadko zdarza się w tej branży słuchają klienta, jest z nimi bardzo dobry kontakt i potrafią sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednego klienta. Żałujemy, że nie znaliśmy ich wcześniej. Zaoszczędziłoby to nam dużo czasu, stresu i co najważniejsze pieniędzy. Szczerze polecamy
The G
2022-03-08
Zweryfikowana
Firma godna polecenia. Najwyższa jakość usług no i przede wszystkim bardzo czysto po remoncie.
Mikołaj G
2022-03-08
Zweryfikowana
Prawdziwi fachowcy: pomocni, sumienni, schludni, punktualni, rzetelni... żadnej fuszery, żadnych półśrodków! Każdemu życzę współpracy z takimi ludzmi jak panowie z Remperfekt. Jeśli szukasz ekipy remontowo-wykończeniowej, to właśnie znalazłeś/aś.
Robert Neumann
2022-03-08
Zweryfikowana
Długo zastanawialiśmy się z żoną nad tym, czy robić remont swoimi siłami, czy wynająć ekipę remontową. Dużo się nasłuchaliśmy o wpadkach i problemach rodem z "Usterki" i mieliśmy obawy. Zdecydowaliśmy jednak, aby zaryzykować i teraz, gdy zlecenie zostało ukończone, możemy śmiało polecić ekipę Remperfekt! A dlaczego? Po pierwsze za jakość wykonania usługi, po drugie za czas wykonania realizacji, po trzecie za doradztwo, po czwarte za ogólnopojętą "fachowość". Za to wszystko i za resztę okołorealizacyjnych rzeczy takich jak kontakt, dobór materiałów, punktualność itd. dajemy 5/5!
Tomasz Robaszkiewicz
2021-09-08
Zweryfikowana
Firma warta polecenia. Prace wykonane terminowo, jakość wykonania bardzo dobra.
monikaiws
2021-04-15
Zweryfikowana
Jak nazwa wskazuje - perfekt. Pełen profesjonalizm i w wykonaniu i podejściu do klienta. Bardzo polecam!
Oleksii Pluzhnyk
2020-12-20
Zweryfikowana
Wysoka jakosć usług w przystępnej cenie, polecam

Wyślij zapytanie ofertowe

Potrzebujesz świetnych fachowców, którzy wykończą Twoje wnętrze? Napisz nam, czego potrzebujesz. Zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem i wrócimy z odpowiedzią.

REMPERFEKT – JAKOŚĆ PREMIUM USŁUG

  Zadzwoń
  +48 530 404 165
  Zadzwoń
  Przewiń do góry